Pohony garážových vrat

Pro sekční garážová vrata jsou velmi často užívané stropní pohony, v naší nabídce najdete pohony garážových vrat Lift Master a Came. Pohony garážových vrat jsou téměř nezbytnou součástí každých vrat, usnadní Vám každodenní manipulaci při otevírání a zavírání.

Nejprodávanější produkty
Pohon garážových vrat LM100EVF do 13,5 m2, váhy 150 kg
Pohon garážových vrat LM100EVF do 13,5 m2, váhy...
11 583 Kč

Pohony garážových vrat Lift Master

V naší nabídce najdete také novou řadu Lift Master Evolution, tyto pohony garážových vrat mají moderní design a velmi komfortní užití Vám zpříjemní celkový dojem z ovládání vrat. K pohonům garážový vrat Lift Master nabízíme širokou škálu příslušenství, které Vám používání těchto pohonů zpříjemní a zjednoduší.

Pohony garážových vrat Came

Pohony garážových vrat Came jsou vysoce spolehlivé, především díky dlouholeté tradici a vysokým nárokům na kontrolu kvality. Pohony garážových vrat Came nabízejí praktické dálkové ovladače a další příslušenství pro zjednodušení manipulace.

Pohony garážových vrat – ovládání a výkon

Veškeré pohony garážových vrat standardně obsahují 2 ks dálkových ovladačů a vnitřní tlačítko. Novinkou je funkce My Box – možnost ovládání vrat přes internet. Tato funkce také umožňuje podívat se, zda máte garážová vrata otevřeny či zavřeny.

Pohony garážových vrat mají výkon, který se pohybuje od 500N – 1 000N, maximální váha vrat pro tyto pohony je 130 kg. Pro hmotnější vrata jsou už doporučovány hřídelové průmyslové pohony.

Disponujeme veškerými náhradními díly pro tyto pohony garážových vrat na skladě.