Položte nám dotaz a my Vám hned odpovíme! Dotaz
Zjistit stav Vaší objednávky Zde

Servis

Servis a opravy vrat (sekční garážová a průmyslová, rolovací, rychloběžná), bran, pohonů a můstků. Do 24-48h.

                                                                                                  

                                                                             

 

Naši vyškolení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi jsou Vám k dispozici. Pokud máte jakýkoliv problém se svými vraty či pohonem od našich dodavatelů, můžete nás kontaktovat a po vzájemné konzultaci a popisu závady Vám sdělíme předběžnou cenu za odstranění problému a době, kdy k Vám přijedeme.

Dokážeme si poradit jak s mechanickými vadami, tak i s poruchami elektroniky.

Jelikož disponujeme všemi náhradními díly, provádíme například výměnu motoru (pohonu) u vrat sekčních, rolovacích i rychloběžných, výměny spodního těsnění sekčních vrat a další kompletní dodávky a opravy. Častým servisním zásahem je i výměna pružin nebo kompletní výměna torzního systému u sekčních vrat. Také nabízíme prodej samotných náhradních dílů k sekčním, rolovacím, rychloběžným vratům, jako jsou jsou panty, torzní pružiny, jednotlivé sekce, těsnění atd.

 

Typ pro vás: zasekla se Vám sekční vrata v poloze otevřeno a nelze s nimi pohnout ani nahoru ani dolů? Pak pravděpodobně zareagovaly pojistky proti prasknutí pružin. Pokud skutečně došlo k prasknutí pružiny, pak volejte odborný servis. S vraty v žádném případě nemanipulujte, jinak se vystavujete riziku pádu vrat.

Pokud však některá z pojistek zareagovala pouze v důsledku únavy pružiny, odborný servis dorazí zítra a Vy potřebujete zavřít na noc garáž, může Vám pomoci jednoduchý návod viz. obr. níže.

Při běžném provozu pružina vrat svým tahem udržuje pojistku v poloze A (obr.1), čímž zajišťuje volný chod rohatky upevněné na torzní hřídeli. Pokud dojde ke ztrátě tahu (prasknutím či únavou) pojistka se překlopí do polohy B (obr. 2) a zabrání tak případnému pádu vrat. Nejdříve pohledem zkontrolujte, zda nedošlo k prasknutí ani jedné pružiny, kterými jsou vrata vybavena. V případě že ne, zkontrolujte pojistky jednotlivých pružin. Pokud je některá pojistka v poloze B, je nutno odpojit vrata od motoru, mírně nadlehčit vrata rukou, pojistku překlopit zpět do polohy A a pomalu pustit vrata. Následně nevyjíždějte s vraty až do horní polohy a objednejte odborný servis, aby pružiny seřídil.

Odblokování pojistky garážových vrat  Odblokování pojistky garážových vrat                          Odblokování pojistky reálný pohled

           obr.1                           obr.2                                                      obr.3

 

                                                                  Na obrázku č.3 je zobrazena novější varianta pojistky.

Pokud si nejste 100% jisti, zda se jedná o tuto závadu, kontaktujte raději odborný servis.

 

Pravidelná údržba je velmi důležitým úkonem, po kterém budete mít jistotu správné funkce vrat a předejdete tím nákladnějším opravám. Přenechte péči o vrata nám a věnujte se naplno své práci či podnikání.

 

 

Formulář k servisu a opravě ZDE

 

 

Kontaktujte nás na:

 

telefonním čísle:                +420 724 986 857               Ing. Klára Čejková (jednatelka společnosti)

                                            +420 602 377 455              Gabriela Jiránková (výrobní oddělení)       

nebo na:

 

emailu:                               cejkova@gardon.cz         Ing. Klára Čejková (jednatelka společnosti)

                                            gardon@gardon.cz          Gabriela Jiránková (výrobní oddělení)

 

Dále provádíme i havarijní výjezdy do 24H

 

Nenalezeny žádné odpovídající produkty

Není zde nic k zobrazení