GARDON INT

Logo GARDON INTKde nás najdete

Sídlíme v Jindřichově Hradci, který se nachází asi 140 km jižně od Prahy. Náš sortiment využívají nejen zákazníci z Jihočeského kraje, ale jsme schopni uspokojit poptávku po celé České republice. Veškeré naše produkty jsou vyráběny zkušeným výrobcem s kvalifikovaným týmem techniků a odborných pracovníků.

Hlavní výrobu tvoří garážová a průmyslová vrata. Naše portfolio výrobků je však mnohem bohatší, vyrábíme a prodáváme i zahradní a vjezdové brány, plastové ploty, okenní a dekorativní folie, veškeré zámečnické komponenty, pohony vrat a bran a polykarbonát.

Vyrábíme a dodáváme

Jsme dodavatel garážových a průmyslových vrat. Můžeme se pochlubit kvalitní výrobou založenou na dlouhé historii. Tradice naší rodinné společnosti sahá až do roku 1992. Po celou tuto dobu dodáváme našim zákazníkům kvalitní vrata i brány.

Průmyslová vrata

Převážnou část naší výroby a prodeje tvoří průmyslová a garážová vrata. Sortiment pak doplňují vjezdové, zahradní a průmyslové brány, automatické pohony vrat a bran, polykarbonátové desky, přístupové systémy, závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky, dekorativní a okenní folie. K našim službám patří i montáž a spolehlivý servis.

Garážová vrata

Výroba garážových a průmyslových vrat, sekční, odsuvná (650 druhů různých fólií a napodobenin dřeva), vjezdové a zahradní brány. Nabízíme zámečnické komponenty, plastové ploty,garážová vrata, kovová, hliníková vrata, bránové pohony, průmyslová vrata, oplocení. Dekorativní, sluneční a bezpečnostní fólie. Servis, tradice, certifikáty.

Veškerá výroba je založena na tradici a léty prověřené kvalitě. Disponujeme certifikáty, které zaručují technologické postupy na evropské úrovni.

Těším se na spolupráci

Klára Čejková,
jednatel GARDON INT s.r.o.

 

 

Objednávky, které přijdou po 17/12/2021 a týkají se zboží, které není skladem, budou řešené po 5/1/2022.