Položte nám dotaz a my Vám hned odpovíme! Dotaz
Zjistit stav Vaší objednávky Zde

Sekční garážová vrata

Nabízíme plně certifikovaná sekční garážová vrata vlastní výroby. Sekční garážová vrata od firmy Gardon Int s.r.o. mají vysoce moderní technologii, která je určena pro instalaci do otvorů do 6 000 mm šířky a 2 500 mm výšky. Výrobou vrat se zabýváme již 20 let, díky tomu jsme získali bohaté zkušenosti a můžeme garantovat nejvyšší kvalitu.

14520
41954 Kč     
« Předchozí12345678
Není zde nic k zobrazení

Garážová vrata dle Vašich přání

Pro Vaše sekční garážová vrata nabízíme celou škálu RAL barev dle platného vzorníku, 8 barev standardních a 6 imitací dřeva, vybírat můžete také z pestré škály typů panelů z naší nabídky. Díky širokým možnostem barev můžete garážová vrata perfektně sladit například s okny a dveřmi Vašeho domu.

Funkčnost garážových vrat

Sekční garážová vrata se pohybují pomocí válečkového systému, během otevírání se křídlo vrat zvedá po naváděcích lištách podél rámu vrat až ke stropu, dokud není otvor zcela prázdný. Pokud se rozhodnete pro sekční garážová vrata, ušetříte prostor v garáži, díky čemuž získáte více prostoru pro manévrování s autem během parkování, který jistě oceníte.

Sekční garážová vrata mají celou řadu výhod, mezi hlavní výhody patří vynikající tepelná izolace, zvuková izolace, úspora energie, dlouhá doba životnosti a vysoký stupeň automatizace.

Elektricky ovládaná garážová vrata

V nabídce našeho e-shopu samozřejmě nechybí ani pohony pro sekční garážová vrata. Nabízíme několik možností pro elektricky ovládaná garážová vrata, záleží jen na Vás, jaký pohon zvolíte. Pohony sekčních garážových vrat jsou vysoce moderní, mají jednoduché ovládání a tichý chod.