Položte nám dotaz a my Vám hned odpovíme! Dotaz
Zjistit stav Vaší objednávky Zde

Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu, bezpečnost či spolehlivost jejich provozu. Mají jednoduchou manipulaci, moderní ovládání, snadnou údržbu. Širokou nabídku variant provedení a pestrost barev. Ekonomický provoz a jednoduchou opravitelnost.

 

PRŮMYSLOVÁ ROLOVACÍ VRATA

Průmyslová rolovací vrata často slouží k uzavření výrobní haly, továrny, skladu, hangáru, depa a dalších objektů, ve kterých je kladen požadavek na možnost průjezdu velkých dopravních prostředků.

Jsou určena především pro náročné provozy s vysokou intenzitou používání. V oblasti průmyslového sektoru jsou kladeny velmi vysoké nároky na životnost, variabilitu, funkčnost a bezpečnost uzavření stavebního otvoru. Aby byly všechny tyto požadavky splněny, vrata musí mít dokonale promyšlenou konstrukci a precizní provedení profilů. V praxi se díky svým vlastnostem používají stále častěji jako náhrada sekčních vrat.

 

 

 

 ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Rolovací garážová vrata splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu, bezpečnost či spolehlivost jejich provozu. Mají jednoduchou manipulaci, moderní ovládání, snadnou údržbu. Širokou nabídku variant provedení a pestrost barev. Ekonomický provoz a jednoduchou opravitelnost.

 

 

 

 

 

 

 

Ochrana majetku

Díky použití pevných hliníkových lamel s vysokou tuhostí a ochranou proti nadzvednutí rolovací garážová vrata dokonale zabezpečí objekt před nevítanými hosty.

 

 

Úspora místa

Jednou z největších předností rolovacích vrat je úspora místa pod stropem garáže, které pak můžete využít pro jiné účely.

 

 

 

Prosvětlení garáže

Rolovací garážová vrata lze osadit lamelami s okénky neboli průhledovými lamelami. Je tak zajištěno prosvětlení vnitřního prostoru garáže.

 

 

Maximální bezpečnost, kvalitní pohony

Pro výrobu vrat používáme léty prověřené kvalitní pohony. Vrata jsou vybavena standardními bezpečnostními prvky podle normy EN 13241-1. Dále je možné vrata vybavit dodatečnými bezpečnostními prvky podle požadavku uživatele nebo podle použitého způsobu řízení.

 

Široká škála lamel a povrchů

Průmyslová rolovací vrata je možné vyrobit z různých typů lamel, materiálů a s různou povrchovou úpravou lamel. Vybírat můžete jednostěnné, dvoustěnné, zateplené, nezateplené, speciální rychloběžné, protipožární a s přerušeným tepelným mostem. Z povrchových úprav nabízíme pozinkované, přírodní nebo lakované lamely dle RAL. Vrata vyrábíme z oceli, hliníku a nerezu.

 

Úspora místa a ekonomický provoz

Průmyslová rolovací vrata mají minimální požadavky na volný prostor pro montáž a provoz. K dalším přednostem průmyslových vrat patří jednoduchá opravitelnost v případě mechanického poškození a snadná údržba bez nutnosti pravidelných výměn pomocných konstrukčních prvků, jako jsou například torzní pružiny u sekčních vrat.

 

 

 

 

 

Nenalezeny žádné odpovídající produkty

Není zde nic k zobrazení