Zabýváme se výrobou průmyslových a garážových sekčních vrat. Dodáváme logistické řešení ve formě vyrovnávacích můstků, těsnících límců a nakládacích komor. Mezi standardní sortiment patří také rychloběžná vrata, která vyrábíme na zakázku až do rozměru 10 m šířky, vjezdové závory a textilní požární uzávěry. Dále kompletně zabezpečujeme výrobu a prodej bran, komponentů pro brány a pohonů bran. Naše zastoupení je po celé ČR.

Jsme velmi flexibilní a rychlí v dodávkách. Využíváme nejmodernější technologie a pracujeme s nejlepšími světovými výrobci. 

Garážová vrata

Pro Vaše garáže nabízíme certifikovaná garážová vrata vlastní výroby, kterou se zabýváme více jak 20 let. Naše garážová vrata jsou vyráběna vyškoleným a zkušeným personálem a konstruována tak, aby splňovala platné normy a zároveň byla vybavena moderními technologiemi.

Designová garážová vrata

Chcete Vaše garážová vrata sladit s barvou a vzorem Vašich vchodových dveří či oken? Žádný problém! Vybírat můžete z 8 základních barev a 6 imitací dřeva, vybírat můžete také z naší široké nabídky garážových panelů, aby byla garážová vrata perfektně sladěna. Také široká škála rozměrů Vám zajistí vždy správný výběr.

Jak garážová vrata fungují?

Garážová vrata se zvedají po naváděcích lištách až ke stropu, až je otvor zcela prázdný. Dá se říci, že sekční garážová vrata šetří díky typu otevírání prostor v garáži a oblast kolem ní. Díky tomu se Vám bude lépe parkovat a manévrovat s autem. Garážová vrata mají celou řadu výhod, mezi které patří například dobrá tepelná a zvuková izolace nebo dlouhá životnost.

Pro pohodlnou manipulaci při otevírání a zavírání si pro svá garážová vrata pořiďte jeden z pohonů garážových vrat z naší nabídky.

Automatická garážová vrata

Nejčastěji se garážová vrata doplňují různými elektrickými pohony. Manipulace s vraty, ať už otevírání či zavírání, je s pomocí elektro pohonu velmi jednoduchá a především pohodlná. Garážová vrata na dálkové ovládání? Proč ne! V naší nabídce najdete i dálkové ovladače, se kterými budou Vaše garážová vrata vždy v pohotovosti. Pomocí dálkového ovladače otevřete garážová vrata rychle a především z pohodlí auta, stačí pouze stisknout jediné tlačítko.